Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Zajímavé odkazy

 

kemp Duocamp- ubytování, tekreace v Českém ráji

http://www.duocamp.cz/

Ubytování v Duo Campu v sezóně 2009

Ubytování v kempu je poskytováno ve 24 dřevěných chatkách se třemi lůžky, 1 chatce se čtyřmi lůžky, 7mi karavanech nebo poskytnutím oplocené plochy pro stanování či karavan.

Pro detailní informace vyberte prosím typ ubytování, o které máte v kempu zájem.

Děkujeme za váš zájem o hezkou dovolenou a přejeme příjemný pobyt v krásném prostředí kempu v Českém ráji.

 

Slavětín u Slavonic

ubytování

pokoj 175 - 195,- Kč, karavan 120,-Kč, pes 15 - 25,- Kč, vlastní stan 100,-Kč, tee-pee 100,-Kč

Ceny jsou uvedeny za 1 osobu (psa) a noc. Děti do 10 let za poloviční cenu. V topné sezoně příplatek za topení.

Pronájem celého areálu včetně cen za energie  1 den  5200,-Kč, 1 týden 31000,-Kč

Stravování - plná penze 230,-Kč, polopenze  130,-Kč

V případě zaplnění kapacity ubytování na pokojích možnost ubytování ve vlastních stanech nebo v tee-pee. Ceny platí opět za 1 osobu a noc.
 

Ubytovací kapacita celého areálu je maximálně 70 lidí, z toho 40 osob na jednotlivých pokojích.

 

 

 

 

 

 

 

Pozvánka na Psí výcvikový tábor a dovolenou v Chorvatsku 8. až 22. září 2007

more1Letos již čtvrtým rokem nabízíme možnost zúčastnit se se svým psem dovolené u moře. Kdo bude chtít, může se se psem podílet na různých zábavných a pracovních činnostech. Program bude tentokrát zahrnovat nejen výcvik vodní záchrany ale i další zábavné aktivity - základy agility, základy dogtrekingu a také základy výcviku poslušnosti.

Přihláška ke stažení je ZDE.

Součástí akce je také kondiční (zdravotní) plavání pro psy, výborné pro zlepšení problémů s pohybovým ústrojím (např.: dysplazie kyčelního kloubu) stejně jako problémů s oběhovou soustavou (srdce, cévy a podobně) .
Jak bylo minulé roky se dočtete například v článcích Slaná voda nejen se salašníky nebo Podzimní výcvik v Chorvatsku a také v Jak bylo s fundláky v Chorvatsku 11.-18. září 2004. Můžete se také podívat na fotografie z Chorvatska ve fotogalerii.

Výcvik bude první týden v plném rozsahu, druhý týden bude zaměřen odpočinkově, HWR bude na tomto místě pořádat zkoušky IRO RHW, RHT a RHF všech úrovní, kdo bude chtít může se zúčastnit.

Aktivity budou probíhat 2 x 3 hodiny denně .Je možno jet i na jeden týden.

Předpokládané počasí: slunečnou, vzduch 23-30 stupňů, voda 20-23 stupňů.

Kdy: 8. až 22. září 2007
Kde: v chatkách v kempu Pineta ve Fažaně v Chorvatsku, 5 km od Puly. Kemp je na břehu moře, ve stinném, vzdušném a prostorném borovém lese. Cvičí se na kamínkové a travnaté pláži. Fažana je z Brna vzdálena 720 km a z toho je naprostá většina po dálnici. Kdo bude chtít, může jet z ČR v koloně, odjezd pátek večer z Brna nebo Mikulova, pravděpodobně také zase z Českého Krumlova. Cesta trvá z Brna cca 9 hodin.

hpim1191.jpgUbytování: dřevěné chaty pro 4 až 5 osob – 2-lůžková ložnice, malá 1-lůžková ložnice pro dítě, denní místnost s patrovou postelí a koutem pro vaření (elektrický dvouvařič, lednice, potřeby pro vaření a stolování: hrnce, talíře, příbory, vařečky..., zahradní nábytek, elektrická zásuvka 220 V), terasa. Sociální zařízení pro chaty (WC, sprchy, umývárny s teplou i studenou vodou) je centrální. Před chatkou je plastový stůl se židlemi. V ceně není závěrečný úklid, který si klient provádí důkladně sám na konci pobytu.

Vybavení: v areálu kempu - restaurace, směnárna, obchůdky, taneční terasa, možnost využití sejfu na recepci.

Stravování: budeme společně vařit jako vždy - plná penze nejméně 3 kvalitní jídla denně, někdy dezert, někdy svačina, káva a čaj v ceně podle chuti. Snídaně - švédské stoly, oběd a večeře teplé jídlo s přílohou, porce velmi slušné (se zhubnutím i přes velkou dávku pohybu nepočítejte.). První jídlo je v sobotu večeře, pokud přijedete dříve, je možná svačina. Vlastní vaření je možné, chatky jsou plně vybaveny.

Doprava: vlastním autem. Informace o cestování se psy najdete také v článku Cestujeme se psem po Evropě a po světě, kdo si netroufá samostatně, pojedeme v koloně a může se přidat.

Potřebné doklady: pro pejsky mezinárodní pas, zelenou kartu k autu.

Ceny za týden v Kč:
chatka první týden pro 4-5 osob 5 500,- (cena je za celou chatku a týden bez ohledu na počet ubytovaných osob a psů)
chatka druhý týden pro 4-5 osob 4 500,-
pobytová taxa na dospělou osobu 350,-
pobytová taxa na dítě 12-18 let 210,-
auto – parkování zdarma - v ceně chatky
pes za pobyt v kempu přibližně 700,- (platí se na místě - 26 HRK za psa a den, celkem cca 26 EUR)
pes za cvičení (kdo bude chtít) – 2200,- Kč, druhý a další pes 1500,-
příplatek plná penze 1 950,- za osobu a týden

Další informace případným zájemcům rádi podáme.

Nevíte jestli se Vám bude plavání líbit, jestli vám tato dovolená se psem bude vyhovovat? Vyzkoušejte si to s námi na akci na rybníku - více viz Plán akcí.